LUKS „Bałtyk” Dziwnów zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II biegu IV edycji DLB. Zawody zaplanowano na najbliższą sobotę, tj. 7 kwietnia 2018 roku. Trasa zaplanowanego na sobotę biegu ma długość ok. 6680m. Będzie wiodła leśnym szlakiem na odcinku Łukęcin-Dziwnówek-Łukęcin.
Zbiórka uczestników i zapisy do biegu będą miały miejsce na terenie Parkingu Leśnego (usytuowanego mniej więcej w połowie drogi z Dziwnówka do Łukęcina), który jest położony na osi drogi 102 pomiędzy Dziwnówkiem a Łukęcinem (po prawej stronie jadąc z Dziwnówka). Zapisy są przyjmowane od godziny 9.30. Start jest zaplanowany o 10.00. Udział w biegu mogą wziąć wszyscy chętni, przy czym najmłodsze mogą być osoby urodzone nie później, jak w roku urodzeni w roku 2003. Ważne jest także to, aby uczestnicy biegów nie posiadali jakichkolwiek przeciwwskazań co do uprawiania biegów.

Organizator zapewnia na miejscu napoje, obsługę techniczną i sędziowską trasy z pomiarem czasu. Zwycięzcy biegu wśród kobiet i mężczyzn otrzymają puchary, a trzy pierwsze osoby w wymienionych kategoriach, pamiątkowe dyplomy. Do zobaczenia na starcie :-).

Tekst: LUKS „Bałtyk” Dziwnów