Już w najbliższą sobotę, tj. 6 października 2018 roku, odbędzie się ostatni punktowany bieg IV edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej (sezon 2018). Start do biegu odbędzie się punktualnie o godzinie 10.00 (zapisy do biegu są przyjmowane od godziny 9.30). Zbiórka przed półmaratonem przy OW Wellness Spa „Marena” w Międzywodziu. Trasa biegu będzie wiodła wzdłuż drogi prowadzącej do Wolina, by na półmetku zawrócić w kierunku „Mareny”. Zwracamy przy tym uwagę, iż w półmaratonie mogą startować osoby, które ukończyły 15 rok życia i nie posiadają przeciwwskazań do uprawiania biegów długodystansowych.

Według naszych zapisów, edycję tegoroczną może ukończyć około 40 (a być może nawet 50) osób. Wszystko zależy od tego, ilu zawodników wystartuje w sobotnim biegu.
Już sklasyfikowanych jest 13 osób, 16 kolejnych ma szansę po przebiegnięciu półmaratonu, a kolejnych 10 może to uczynić, jeżeli zaliczy zaległy bieg w dodatkowo wyznaczonym terminie – 17 października (po wcześniejszym zgłoszeniu gotowości u organizatora).
Serdecznie zapraszamy do Międzywodzia i do zobaczenia na starcie :-).

Tekst: LUKS „Bałtyk” Dziwnów