Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Bałtyk” zaprasza wszystkich pasjonatów biegania na III bieg drugiej edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Rywalizacja będzie miała miejsce w najbliższą sobotę (tj. 30 kwietnia 2016 roku). Start biegu jest przewidziany na godzinę 10.00, zaś zapisy do uczestnictwa w nim będą przyjmowane od 9.30 w biurze zawodów.
Miejsce zbiórki jest usytuowane w Dziwnowie, dokładnie przy głównym wejściu do Hali Sportowo–Widowiskowej, znajdującej się przy ulicy Reymonta 10 (Aleja Gwiazd Sportu).

III_Bieg_Start

Trasa biegu prowadzić będzie promenadą, następnie ulicami Dziwnowa i ścieżką leśną aż do Dziwnówka. Powrót zaś trasą pieszo–rowerową i promenadą do miejsca startu. Długość trasy to ok. 9400 metrów (mapka w załączeniu).
Po biegu organizatorzy zapraszają na grilla.

III_Bieg_Trasa

Przypominamy, że w biegu mogą brać udział osoby od 15 roku życia (rocznik 2001 i starsi). Do Ligi Biegowej można dołączyć się w dowolnym momencie, pamiętając jednocześnie o tym, że aby być sklasyfikowanym, trzeba wziąć udział w przynajmniej 4 różnych biegach (każdy inną trasą).
Czekamy na wszystkich amatorów biegania, bez względu na stopień wytrenowania – wynik choć warty uwagi, finalnie jest sprawą drugoplanową. Liczy się zdrowie i dobra zabawa w sympatycznej atmosferze.
Przed biegiem, w ramach akcji Dzień Dawcy Szpiku, będzie się można zarejestrować się jako potencjalny dawca komórek macierzystych bądź szpiku.
W specjalnym namiocie będą czekać wolontariusze tej szlachetnej akcji.
Do zobaczenia w najbliższą sobotę !!!

LUKS „Bałtyk”