W najbliższą sobotę, tj. 11 czerwca 2016 roku, odbędzie się V bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Będzie to ostatni bieg przed wakacjami.
Zawody odbędą się na trasie liczącej około 6940 m. Dziwnów – Międzywodzie – Dziwnów. Start punktualnie o godzinie 9.00, zapisy będą przyjmowane od 8.30. Zbiórka uczestników na drodze do „jeziorka” (Martwa Dziwna), za parkingiem.

V Bieg DLB

Trasą tą rozpoczynamy drugą turę biegów. Jeżeli ktoś w tej edycji ligi biegł już tą trasą, będzie miał okazję poprawić swój wynik. Jeżeli tego nie uczyni, to zostanie mu zapisany do klasyfikacji lepszy rezultat. Po tym biegu nastąpi wakacyjna przerwa. Na trasy wracamy we wrześniu, a konkretnie 10 września (następny bieg będzie miał miejsce 24 września, dalej 8 października półmaraton i 22 października bieg podsumowujący II edycję Dziwnowskiej Ligi Biegowej z uroczystym zakończeniem i wręczeniem nagród).

Organizatorzy liczą na dużą frekwencję i zapraszają do uczestnictwa wszystkich chętnych, w szczególności zaś osoby, które jeszcze nie brały udziału w naszych biegach. Do zobaczenia na trasie 🙂

LUKS „Bałtyk”