Stawką rywalizacji w biegach składających się na Olympic Day, są bardzo cenne nagrody. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji, otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, wśród których będą artykuły gospodarstwa domowego, ufundowane przez firmę Amica.
Dla przykładu – zwycięzcy biegu rodzinnego otrzymają lodówkę, natomiast w pozostałych biegach, nagrody – choć mniejsze – będą nie mniej atrakcyjne i nie mniej przydatne. Zapraszamy do udziału, bo obok sympatycznie pojmowanej rywalizacji, można również wygrać coś cennego i bardzo praktycznego.

Pragniemy również dodać, że każdy startujący, niezależnie od zajętego miejsca, otrzyma specjalną (dedykowaną biegaczom) pamiątkową koszulkę oraz medal.


Pragniemy również przypomnieć, iż warunkiem koniecznym do spełnienia – aby wystartować w biegu i rywalizować o nagrody – jest dokonanie elektronicznej rejestracji. Link do panelu zgłoszeniowego znajduje się tutaj: BIEG DNIA OLIMPIJSKIEGO – ZGŁOSZENIA

Prosimy pamiętać także o tym, że rejestracja jest możliwa do niedzieli 16 czerwca 2019 roku (włącznie). Na dzisiaj jest zarejestrowanych przeszło 500 uczestników. Link do regulaminu biegu znajduje się tutaj (plik PDF): Regulamin Biegu Dnia Olimpijskiego 2019