Kalendarz 2016

Marathon, black silhouettes of runners on the sunset

Poniżej prezentujemy kalendarz wszystkich biegów II odsłony DLB (Dziwnowskiej Ligi Biegowej), które zostały rozegrane w roku 2016 (licząc od ostatniego):

IX BIEG: 22 października 2016 roku (tzw. trucht przez Dziwnów). Był to ostatni akcent II edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Wywiad podsumowujący cały sezon, znajduje się w poniższym linku:
https://dziwnow4running.org/trucht-przez-dziwnow/

T_4


VIII BIEG: 08.10.2016 roku. Relacja z ósmego biegu DLB (drugiego półmaratonu II edycji ligi), który był ostatnim punktowanym biegiem tegorocznej odsłony DLB, znajduje się tutaj: https://dziwnow4running.org/osmy-bieg-plus-podsumowanie/

Podsumowanie wyników całego, II sezonu Dziwnowskiej Ligi Biegowej rywalizacji znajduje się tutaj:
https://dziwnow4running.org/dlb-2016-zestawienia-i-wyniki/


VII BIEG: 24.09.2016 roku. Relacja z siódmego biegu DLB znajduje się tutaj: https://dziwnow4running.org/siodmy-bieg-za-nami/

Zbiórka zawodników będzie miała miejsce na parkingu leśnym (mniej więcej w połowie drogi z Dziwnówka do Łukęcina) po prawej stronie drogi (jadąc do strony Dziwnówka). Zapisy będą przyjmowane od godziny 9.30 w znajdującym się na terenie parkingu biurze zawodów. Start jest przewidziany na godzinę 10.00. Serdecznie zapraszamy :-).

LB_1


VI BIEG: 10.09.2016 roku. Relacja z szóstego biegu DLB znajduje się w poniższym linku:
https://dziwnow4running.org/szosty-bieg-za-nami/

Zbiórka zawodników będzie miała miejsce w wejściu głównym do Hali Sportowo-Widowiskowej, znajdującej się w Dziwnowie, przy ulicy Reymonta 10 (Aleja Gwiazd Sportu).
Zapisy są przyjmowane od godziny 9.30, zaś start jest przewidziany na godzinę 10.00. Bieg jest rozgrywany na trasie Dziwnów-Dziwnówek-Dziwnów (łącznie 9440 metrów). Serdecznie zapraszamy :-).

Bieg_6


V BIEG: 11.06.2016 roku. Relacja z piątego biegu DLB znajduje się tutaj: https://dziwnow4running.org/piaty-bieg-za-nami/
Zbiórka zawodników będzie miała miejsce za parkingiem przy jeziorku „Martwa Dziwna”. Start jest planowany na godzinę 9.00. Zapisy są przyjmowane w miejscu startu od 8.30. Bieg będzie rozgrywany na trasie Dziwnów-Międzywodzie-Dziwnów. Zapraszamy.

V Bieg DLB


IV BIEG: 21 maja 2016 roku. Relacja z czwartego biegu DLB znajduje się tutaj: https://dziwnow4running.org/czwarty-bieg-za-nami/.
Zbiórka zawodników będzie miała miejsce przy jeziorku „Martwa Dziwna” (według załączonej mapki). Zapisy przyjmowane są od godziny 9.30, zaś start biegu będzie miał miejsce o 10.00

MZ_21DLB


III BIEG: 30 kwietnia 2016 roku. Relacja z trzeciego biegu tegorocznego sezonu DLB znajduje się w załączonym linku: https://dziwnow4running.org/trzeci-bieg-za-nami/

Zbiórka zawodników będzie miała miejsce w wejściu głównym do Hali Sportowo-Widowiskowej, znajdującej się w Dziwnowie, przy ulicy Reymonta 10 (Aleja Gwiazd Sportu).
Zapisy są przyjmowane od godziny 9.30, zaś start jest przewidziany na godzinę 10. Więcej na temat trasy biegu, można znaleźć w linku: https://dziwnow4running.org/trzeci-bieg-30-04-2016/

III_Bieg_Start


II BIEG: 2 kwietnia 2016 roku (półmaraton). Relacja z drugiego biegu (półmaratonu) znajduje się w linku: https://dziwnow4running.org/pierwszy-polmaraton-dlb/

Zbiórka zawodników będzie miała miejsce na parkingu przy Ośrodku Wypoczynkowym „Marena Wellness & Spa” w Międzywodziu (ul. Turystyczna 1). Zapisy są przyjmowane od godziny 10.00, zaś start jest przewidziany na godzinę 10.30. Więcej na temat trasy biegu można znaleźć w załączonym linku: https://dziwnow4running.org/drugi-bieg-02-04-2016/

Półmaraton_START


I BIEG: 13 marca 2016 roku. Zbiórka zawodników będzie miała miejsce na parkingu leśnym (mniej więcej w połowie drogi z Dziwnówka do Łukęcina) po prawej stronie drogi (jadąc do strony Dziwnówka). Zapisy będą przyjmowane od godziny 10.30 w znajdującym się na terenie parkingu biurze zawodów. Start jest przewidziany na godzinę 11.00.

Relacja z pierwszego biegu znajduje się tutaj: https://dziwnow4running.org/wystartowala-dlb/


Poza biegami tzw. „ligowymi” odbyła się kolejna odsłona cyklicznego biegu memoriałowego pod nazwą: „Cztery Mile Jarka”, który odbył się po raz XVIII w dniu 23.07.2016. Relacja z tego biegu znajduje się w poniższym linku:
https://dziwnow4running.org/cztery-mile-jarka-podsumowanie/

Załączamy również kalendarz zawierający wszystkie inne wydarzenia artystyczno-sportowe planowane w sezonie 2016 w gminie Dziwnów (plik PDF).
WYDARZENIA ARTYSTYCZNO-SPORTOWE W GMINIE DZIWNÓW-Sezon 2016

Miniatura

Osoby, które poza biegami są zainteresowane także wydarzeniami żeglarskimi, mogą skorzystać dodatkowo z poniższego kalendarza (SEZON 2016):

Dziwnow_siatka

Plakat